NEDEN Mİ BİZ?

Yeni Nesil 360 Derece Reklam Ajansıyız

Brand yerine markanın, Point of Purchase yerine satış noktasının, PR yerine halkla ilişkiler deyimlerinin kullanıldığı ajansımızda, espresso yerine Türk kahvesi tercih edilir.

Başarının boyalı ifadelerden değil nitelikli beyinlerden geçtiğine inanırız, çünkü biz Anadolu insanıyız, geleneklerimize sıkı sıkıya bağlıyız.

Kocaeli / İzmit’teki ofisi ile Türkiye ki tüm markaların çözüm ortağı olmayı hedefleyen Bi Adam Medya, firmanızın kurumsal kimlik yapısından, web sitesine, ürün fotoğraf çekimlerinden kataloğuna, e-ticaret kurulumlarından, arama motoru optimizasyonuna, tanıtım kampanyalarından, Video prodüksiyonlarına, pazar araştırmalarından marka konumlandırmaya, medya planlamadan satış noktası düzenlemeye kadar reklam adına neye ihtiyacınız varsa profesyonel ve nitelikli beyinlerini sizlerin emrine sunuyor.

women statue

Bi Adam Medya ile birlikte Projenize Hayat Vermeye Hazır Mısınız?

Kocaeli’de faaliyet gösteren şirketimiz ile birlikte Türkiye genelinde pek çok projede yer almış, almaya devam etmekteyiz. Günden güne büyüyen ailemizde siz değerli ziyaretlerimizi de görmek isteriz. Türkiye’nin en yenilikçi WordPress Ajansı ile bugün tanışmaya hazır mısınız?

Pek çok kişi, kurum ve kuruluş için web site tasarlatma süreci oldukça sancılıdır. Bu süreçte nasıl bir başlangıç yapılmalı, nasıl bir yol izlenmeli ve bu yolun sonunda nasıl bir başarı beklenmeli noktasında pek çok soru işareti bulunmaktadır.

Hal böyle olunca özellikle iş verenler tarafından yanlış tercihler ve seçimler yapılabilmektedir. Bu gibi bir süreç yaşıyor veya mevcutta ki sürecinizi daha iyi bir hale büründürmek istiyorsanız Bi Adam Medya tam olarak sizlere bu konuda profesyonel olarak hizmet  sunmak için hazır beklemektedir.

Özellikle wordpress web site tasarım konusunda uzun yıllardır yaptığımız altyapı geliştirmeleri ve kullanıcı deneyimlerini her yeni projemize uyarlayarak daha iyisini hazırlamak ve oluşturmak için var gücümüz ile çalışmaktayız.

Özellikle kullanıcı deneyimine özen göstererek sektörel faktörleri göz önünde bulundurarak yenilikçi ve kullanıcıların kolay erişim sağlayabilecekleri arayüzler hazırlayarak sektörel bilinirliğinizi arttırmaya destek oluyoruz.

Sizler de farklılık katmak ve işletmenizi daha iyi pazarlamak için bugün iletişime geçebilirsiniz.

wordpress

Tüm Süreçte Bizlerle Birliktesiniz!

Tüm süreçlerimizi sizlerle birlikte yürütüyor, web sitenizin hazırlanmasından oluşacak masraflara ve bütçe planlamasına kadar ki tüm süreçte şeffaf yönetim sağlıyor, mutlu sonuç almanız için tüm gücümüz ile birlikte çalışıyoruz. Bu süreçte sizlerin de tarafımıza sunduğunuz fikirler, öneriler ve yenilikler de yine süreç içerisinde projemize dahil edilerek hazırlanmaktadır. 

Tüm süreci şeffaf şekilde yönetmek için hazır mısınız?