Projene Renk Katacak Hizmetlerimize Göz Atmaya Hazır Mısın?

Günden güne büyüyen dijital pazarlama ve e-ticarete  yönelik aradığın ne varsa tek pakette!

man with laptop

Her gün bir ihtiyacınız için farklı dijital tasarım ajansının kapısını çalmaktan sıkılmadınız mı? 

Evet dediğinizi duyar gibiyiz. Biz de bunun bilincinde olduğumuz için sizlere hayır diyemeyeceğiniz bir paket hazırladık. 🙂

Hazırladığımız bu paketler ile birlikte ihtiyacınız olan her şeye kendi bütçenize uygun olarak sahip olabileceksiniz.

Hatta öyle ki, kişiselleştirilebilir paketimizi size özel olarak boş bıraktık, bu paketimizi kendiniz komple baştan sona dizayn edebilir, ihtiyaçlarınızı bu pakette toplayabilir, bizlerden teklif talep edebilirsiniz.

Neden Böyle Bir şey Yaptık?

Bu soruyu inanıyoruz ki hemen hemen herkes kafasından geçiriyordur. Bir Dünya dijital ajans varken ve Bi Adam Medyada bünyesinde farklı farklı hizmetler sunarken neden böyle bir paket yaptı? 

Merakınızı hemen giderelim. Az önce doğru düşündünüz, bizlerde bünyemizde farklı farklı hizmetler sunmaktayız.

Ama gözlemlediğimiz ve edindiğimiz tecrübe dahilinde e-ticarette faaliyet gösteren markalar veya kişiler tüm hizmetleri tek paket altında toplamak ve buna karşılık hizmet almak istiyor ama tek çatı altında sunulan hizmetler genelde çok maliyetli oluyor.

Bundan dolayı firmalar veya kişiler ajanslar ile orta yolu bulamıyor.

e ticaret donusum orani

Bizim Farkımız Ne?

Buna farkındalık da diyebiliriz ama genel olarak Türkiye’de Korona virüs sonrasında E-ticaret eğilim bir hayli fazlalaştı. Bu kadar fazla olan eğilimde beraberinde bilinçsiz yönetim ve yanlış yapılan hamleler doğurdu. Amacımız ülkemizin dijital pazarlamada ki eğilimini arttırmak ve markaların potansiyel müşterilerine erişimini sağlamak. Buna bağlı olarak amacımız;

Düzgün Pazar Yeri Satıcılığı

Pazar yerlerinde satış yapmak her ne kadar kolay gözükse de bir o kadar da zordur. Düzgün içerik yüklemesi, güncellemeler süreklilik gerektiren bir iş koludur.

Kaliteli SEO Çalışması

SEO çalışmaları sitelerin olmazsa olmazıdır. Gerek site içi gerek ise site dışı seo çalışmaları ile birlikte Google aramalarında bulunur olun, satışlarınızı arttırın.

Amacına Uygun Sosyal Medya

Sosyal medya potansiyel kitlelere ulaşmanın en doğru ve hızlı yöntemidir. Kaliteli içerik üretimi, süreklilik, hedefe uygun hashtag kullanımı hedefe ulaştırır.

Markalaşmaya Müsait Yapı

E-Ticarette markalaşmak dijital pazarlamanın olmazsa olmazları arasındadır. Ne kadar fazla tanınır iseniz o kadar fazla potansiyel satışa sahip olursunuz.

Paketlerimizi İncelemeye Ne Dersiniz?

Kendinize ve projenize uygun paketi seçin ve bugün kazanmaya başlayın!

Kendi Hizmetini Kişiselleştir

Oluşturacağın paket sadece sana özel olacak, tüm ihtiyaçlarını belirle ve bizlere ilet.

Danışmanlık Hakkında Merak Edilen Sorular

Sizin için merak edilen bazı sorulara cevap vermek istedik

Paketlerimiz tek seferlik alınmaktadır. Bu süre sizin satın almanıza bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.

NOT: Aynı paket üzerinde 5 ve üzeri aylar için satın alımlar da sözleşme yapılmaktadır.

Bu sorunun en doğru cevabını sizler verebilirsiniz. Bizler sunduğumuz tüm paketlerde maksimum fayda sağlamak adına hizmet vermekteyiz.

Sizler projenize ve çalışmalarınıza uygun olan ideal paketi seçerek yola koyulabilirsiniz. Kendinize uygun gördüğünüz paket sizin için uygun ise merak etmeyin, fazlası ile fayda göreceksiniz demektir.

Seçeceğiniz herhangi bir paketimizi yıllık satın alabilirsiniz. 5 Ay ve üzeri satın alımlarda sözleşmeli olarak hizmet sunmakta olup, sağlayacağımız tüm faydalar sözleşme ile garanti altına alınmaktadır.

Hangi paketi seçerseniz seçin önerimiz 6 ay boyunca sürekliliğini sağlamanızdır. Unutulmamalıdır ki, bir fayda görmek için minimum yarım yıl geçmelidir.

Web sitemizi incelerseniz 100’ü aşkın irili, ufaklı referansımızın ve çalışmamızın olduğunu görebilirsiniz. Referanslarımızı incelemek için bağlantıyı takip edebilirsiniz; TIKLAYINIZ

Hazır paketlerimiz sizlere yeterli gelmiyorsa 4. paket olarak kişiselleştirilmiş paket seçeneğini kullanabilir, kendi projenize veya mevcut çalışmanıza en uygun içeriğe sahip çalışmayı kendiniz oluşturabilirsiniz. Bunun için bağlantımzı takip ederek kişiselleştirme formuna ulaşabilirsiniz.