Ürün ve Hizmetlerinizi Tüm Dünya'ya Pazarlayın

E-Ticaret Sitesi

Günden güne büyüyen dijital pazarlamada ürün satışı ve potansiyel müşterilere ulaşmanın en kolay ve etkili yolu hiç şüphesiz ki e-ticaret sitesi gelmektedir.

Sizler de e-ticaret sitenizi bugün oluşturabilir, fırsat ve kampanyalardan anında yararlanabilir, ürün ve hizmetlerinizi potansiyel müşterileirinize ulaştırabilirsiniz.

Ayrıca kolay yönetilebilir admin paneli, özelleştirilebilir yapısı sayesinde dilediğiniz zaman e-ticaret sitenizi geliştirebilir, google aramalarında ki sıralamasını iyileştirebilir, full optimize şekilde faaliyetlerinizi sürdürebilirsiniz.

Gelişmiş arayüz, profesyonel tasarım ve %100 kullanıcı deneyimi odaklı web sitesine bugün sahip olun.

Günden güne gelişen dijital pazarlamada sizler de ürün ve hizmetlerinizi potansiyel müşterilerinize ulaştırın.

e-ticaret-paketleri-ve-fiyatlari

Kullanıcı Odaklı Tasarım

Sitenizin tasarım aşamasında tüm süreç kullanıcı deneyimi göz önünde bulundurularak yürütülmektedir. Ziyaretçilerinizin deneyimi bizim için önemli.

Mobil (Responsive) Uyum

Web sitelerinin mobil uyumlu olması artık bir tercih değil gereklilik. Web tasarım projelerimizle tüm mobil cihazlara uyumlu web siteleri sunuyoruz.

E-Ticaret Sitesi Özellikleri

Güvenli e-ticaret altyapımızın (SSL) yenilikçi özellikleriyle, satışın keyfini hemen çıkarmaya başlayın.

Kargo Yönetimi

E-ticaret sitesi kargo entegrasyon modülleriyle birlikte gönderdiğiniz siparişlerinizin kargo yönetimine hakim olun.

Detaylı Ürün Yönetimi

Ürünlerinizin bilgi, fiyat, indirim, özellik, ürün görselleri gibi detaylarını tek sayfa üzerinden yönetmenizi sağlıyoruz.

Yönetim Paneli

Fonksiyonel ve mobil uyumlu yönetim panelimizle e-ticaret sitenizdeki tüm detayların kontrolü sizde.

Kullanıcı Odaklı Tasarım

Satış artırmak adına tasarım sürecini, e-ticaret kullanıcılarının genel davranışlarına göre şekillendiriyoruz.

Mobil (Responsive) Uyum

Mobil uyum artık bir tercih değil. E-ticaret sitesi tasarım hizmetimizle mobil cihazlara uyumlu e-ticaret siteleri sunuyoruz.

SEO Uyumlu Altyapı

Web sitenizde ki tüm link yapıları ve içerikler dahil %100 SEO'ya uygun hazırlanmaktadır.

Hız Optimizasyonu

Web sitenizi tüm kriterlere uygun şekilde optimize ederek en üst değerlere ulaştırıyoruz.

e-ticaret-siteleri-fiyatlari

Profesyonel E-Ticaret

Hayallerinizi gerçeğe dönüştüren projeye bugün adım atın.

Bi Adam Medya, e-ticaret sitesi tasarımı için hizmet kalitesini üst düzeyde tutarak gelişmiş altyapılar ile size her zaman yenilikçi çözümler sunuyor.

Farklı Ödeme Yöntemleri

İş ortağınız olan bankaların sanal posu ile ödeme alabileceğiniz gibi Kapıda Ödeme, Havale/EFT veya İyzico, PayTR gibi altyapılarla da güvenli bir şekilde ödeme alabilirsiniz.

Pazaryeri ve XML Entegrasyonları

E-ticaret sitenizde bulunan ürünleri pazaryerlerindeki mağazanıza aktarmak için artık tek tek uğraşmanıza gerek yok.

İndirim ve Kampanya Yönetimi

Ürünlerinize özel indirimler ve dönemsel kampanyalar belirleyebilir ve dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Sık Sorulan E-Ticaret Soruları

E-ticaret sitesi tasarımının ilk adımı olarak neleri talep ettiğinizle alakalı sizden ön bilgi alıyoruz. Bu noktada alanadı ve hosting hizmeti ile alakalı altyapıyı netleştiriyoruz. Bu durumlar netleştiğinde ise e-ticaret sitesi için bir fiyat çalışması yapıyoruz. Bütçe onayından sonra da bir toplantıyla e-ticaret sitesi tasarımının detaylarını netleştiriyoruz. E-ticaret sitesinin yazılım süreci hallolurken sizden gelecek olan bilgiler de bu süreç içinde tamamlanmış oluyor. Sonrasında ise yapıyı oluşturup demo yayını yapıyoruz. Demo yayını sonrası satışa artık hazırsınız.

Süre projeye göre değişkenlik gösterebiliyor. İstediğiniz e-ticaret sitesinin teknik ve içerik yapısına göre bu süreç belirleniyor. Bu nedenle bu soruya net bir cevap vermek proje detayının belirlendiği toplantıda ancak mümkün olabiliyor.

Sunduğumuz tüm e-ticaret sitelerde yönetim paneli bulunmaktadır. Bunun yanı sıra tüm tasarımlarımız mobil uyumludur.

E-ticaret sitelerinde SSL sertifikası – özellikle kredi kartı ile ödeme alan e-ticaret siteleri için – bir zorunluluk. Bu nedenle yaptığımız e ticaret sitelerinde ödeme yöntemi ne olursa olsun güvenlik için SSL sertifikası hizmeti de sağlıyoruz.

E-ticaret sitelerinde aksi bir talep olmadığı sürece arama motorlarının site içi optimizasyon standartlarını uyguluyoruz. Fakat sadece site içindeki çalışmaların özellikle e-ticaret için yeterli olmadığını belirtmemiz gerekiyor. Bu konuda detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Yönetim panelinin kullanımı oldukça kolay. E-ticaret siteniz bittiğinde yönetim panelinin kullanımı ile alakalı dilerseniz birebir eğitim de alabilirsiniz. Ayrıca takıldığınız her noktada uzaktan bağlantı veya telefon desteğimiz de bulunuyor.

E-ticaret sitesi tasarım hizmeti bittikten sonra sunduğumuz destek sürekli devam ediyor. Gerek e ticaret sitesi tasarım ve yazılım güncellemeleri gerekse de sizin yönetimde karşılaştığınız problemlerde hem mail hem de telefon desteği ile sürekli yanınızdayız.

Elbette, e-ticaret site tasarımı ve tesliminin yanı sıra e-ticaret iş geliştirme programlarımız, canlı destek hizmetimiz, pazar yeri yönetici hizmetlerimiz ve diğer alanlarda ki hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Diğer hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için İLETİŞİM sayfamızı kullanabilirsiniz.