Google Ads yönetimi ile reklam verimi artırmak ve
boşa giden harcamaları önlemek için profesyonel destek alın.

Google Ads (Adwords)

Google reklamlarıyla iş hacminizi genişletip yeni müşterilere ulaşmaya hazır mısınız? Doğru bütçe planlaması, doğru yazılmış reklam metinleri ve doğru seçilmiş anahtar kelimeler ile reklama hemen başlayın.

Profesyonel Google Ads yönetimi hizmetimizle, en çok kullanılan arama motoru Google’ın reklam platformunda, performansınızı üst düzeyde tutmak ve reklam veriminizi artırmak için biz hazırız.

Firmanıza sağlayacağımız fayda ile birlikte google ads reklamlarında rakiplerinize fark atacak ve potansiyel müşterilerinize anlık erişim sağlayabileceksiniz.

Ayrıca google ads reklamları ile birlikte marka bilinirliğinizi arttırabilecek, uzun vadede sadık müşteri kitlenizi oluşturabilecek, toplam cironuzu arttırabileceksiniz. Google Adwords reklamlarınızı bugün başlatmak içim hemen arayın. 

google-seo-uzmani

Google Ads Avantajları

Doğru Hedef Kitlesine Ulaşma

Anahtar kelime, bölge seçimi gibi detaylı özellikleri sayesinde sizinle alakalı doğru müşteri kitlesine ulaşmanızı sağlar.

Kontrol Edilebilir Maliyet

Google Ads ile reklam bütçesi sizin belirlediğiniz limitler içinde ayarlanabilir ve maliyeli kontrol edilebilir.

Değiştirilebilir Strateji

Reklam performansına göre uygulanan reklam stratejileri değiştirilebilir ve böylece reklam verimi artırılabilir.

Google Reklamları Yönetimi

Reklamların geri dönüşleri reklam yayını girdiği zaman başlar. Reklam görüntülemeleri ve tıklamaları reklam panelinden takip edilebililir. Fakat reklam performansının ölçülebilmesi ve performansı üzerine doğru şeyler söyleyebilmek için reklam yayına girdikten sonra raporların ölçülebilir olabilecek kadar zaman geçmesi gerekiyor.

Bunun net bir süresi yok. Reklamın yayında kalma süresi sizin bütçenize, tıklama başına verilen maliyete göre değişkenlik gösterebiliyor. Reklamlar günlük bütçeyi aştığında veya belirlenen zaman aralığı dolduğunda yayınlanmaz.

Elbette. Biz tüm reklam yönetimini şeffaf bir şekilde sizin paneliniz üzerinden sağlıyoruz. Böylece yaptığımız değişiklikleri, ulaştığımız raporları bizim gibi siz de görebiliyorsunuz.

Bütçe tamamen sizin ekonomik durumunuzla doğru orantılı. Günlük 30 tl de ayırabilirsiniz 300 tl de. Reklam sürekliliği ve geri dönüşleri de bu miktarla doğru orantılı oluyor genelde.

Evet. Reklamları dilediğiniz zaman duraklatabilirsiniz. Duraklatılmış reklamlar da dilediğiniz zamanda aynı yapıyla tekrar yayına alınabilir.

Anahtar kelime seçimi bulunduğunuz sektöre göre değişkenlik gösterebiliyor. Bu nedenle anahtar kelime sayısında herhangi bir kısıtlama yok. Performansı en iyi şekilde sağlayacak anahtar kelimeler tercih ediyoruz.

Evet. Google Ads yönetim hizmetini kendiniz yapmak istiyorsanız kurulum ve yönetimle alakalı eğitim hizmeti alabilirsiniz. Eğitim bitiminden sonra takıldığınız noktalarda bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Elbette. Çalışmanızı kişiselleştirebilir, kendinize uygun olacak şekilde bize bildirimde bulunup talep edebilirsiniz. E-Ticaret paketlerimizin yanı sıra Google Ads yönetimi ile birlikte etkili bir ivme yakalayabilirsiniz.