İşletmenizi Google Haritalarda Göstererek Potansiyel Kitlenize Ulaşın

Google Benim İşletmem

Google benim işletmem uygulaması ile birlikte yerel aramalarda sektörel olarak ön plana çıkmanız hem ticari olarak hemde marka değeri olarak oldukça önemlidir. Haritalarda ki mevcut sıralamanızı iyileştirmeniz beraberinde iş yükünüzü de arttıracaktır.

Google my bussines olarak da adlandırılan Google benim işletmem ile birlikte işletmenize telefon aramaları alabilir, web site trafiğinizi arttırabilir, işletmenize bağlı olarak harita üzerinden koordinat paylaşımı yapabilir, mevcut müşterilerinize bir yenisini ekleyebilirsiniz.

Google haritalar görünür olmak için hemen arayın.

google-benim-isletmem-acilis

Google Benim İşletmem Faydaları

Yorum Alın, Değerlenin

Ürün ve hizmetlerinizi pazarlayarak insanlardan geri bildirim olarak yorum alın, unutmayın ne kadar olumlu yorum o kadar potansiyel müşteri demektir.

Yeni Kullanıcılara Hitap Edin

Google aramalarında ki sıralamanız ve potansiyel müşteri yorumlarınız ile birlikte daha fazla kitleye hitap edin, işiniz artsın.

Sıkça Sorulan Sorular

Google benim işletmem Google’ın sağlamış olduğu bir hizmet olarak işletmelerin harita kaydı oluşturmasına olanak sağlayan bir platformdur.

Yukarıda 4 ana başlıkta işletmenize katacağı faydayı sizler için sıraladık. Potansiyel müşterilerinize ulaşarak ürün ve hizmetlerinizi rahat bir  şekilde pazarlayabilir, dilerseniz işletmenizin adresini paylaşarak fiziki müşteri ziyaretlerinizi arttırabilirsiniz.

Elbette. İşletmenize ait dilediğiniz tüm bilgileri açık şekilde paylaşabileceğiniz gibi paylaşmak istemediğiniz kısımları gizli tutabilme hakkınız bulunmaktadır.

Elbette. Google my bussines ile birlikte ürünlerinizi potansiyel müşterilerinize sunabilmeniz için pek çok alternatif mevcuttur. İsterseniz kampanyalarınızdan isterseniz mevcut güncellemelerinizden müşterilerinizi haberdar edebilirsiniz.

Elbette. Yapacağınız her başarılı ticaret ve hizmette müşterilerinizin geri bildirimlerini yayımlayarak potansiyel müşterilerinizin sizler adına yapılmış olan yorumları görmesine izin verebilirsiniz.

Tabiki. Google benim işletmem hizmetimize ek olarak diğer ürün ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Daha fazla ürün ve hizmetimizden yararlanmak için bizi arayın.