Ürün, hizmet ve markanızı bugünden koruma altına alın geleceğinize yatırım yapın

Marka Tescil Hizmetleri

Günümüzde hemen hemen her şey bir markaya, kurum ve kuruluşa bağlı olduğu gibi şahıslara da bağlılık gösterebilir. Sizler de ister bireysel, ister kurumsal olun markanızı, ürününüzü, buluşunuzu veya hizmetlerinizi marka tescil işlemleri ile garanti altına almayı ihmal etmeyin.

Sektörünüzde ki gelişiminiz artmaya devam ettikçe rakipleriniz tarafından güçsüz kalmamak, mevcut itibarınızın zarar görmemesi için marka tescil hizmetini geciktirmeden yapın.

Bilgi almak ve bugünden marka tescil yaptırmak için acele edin.

marka-tescil-hizmeti-ve-fiyatlari

Marka Tescil Avantajları

Güven ve Sektörel Büyüme

Sahip olduğunuz marka tesciliniz ile birlikte rakiplerinize nazaran daha güvenilir bir firma olma avantajı yakalıyorsunuz.

10 Yıl Garantili Süre

Tüm kontrolleri tarafımızca yürütülen işlemler sayesinde 10 yıl boyunca markanız, ürün ve hizmetinizin kopyalanıp, çoğaltılmama garantisini veriyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Öncelikli olarak tarafımıza ulaştıracağınız talep formunuzu inceleyerek sizlere geri dönüş sağlıyoruz. Bu süreçten sonra marka başvurunuz için tarafınıza ileteceğimiz belgeleri doldurarak tarafımıza iletmeniz süreci başlatmaya yetecektir.

Başvurusunu yaptığımız ve tescillediğimiz markalarımız 10 yıl boyunca bizim kontrolümüzde olarak güvence altındadır. Bu süreçte marka, ürün ve hizmetleriniz hiçbir şekilde kopyalanıp, çoğaltılamaz.

Marka tescil işlemlerinde toplam da 45 Adet sınıf bulunmaktadır. Her sınıfın kategorisi ve kapsama alanı farklı olmaktadır.

10 yıl sonrasında tarafınızdan tekrar yenileme talebi gelirse bu süreci yenileyerek devam ettirmekteyiz. Süre dolmadan tarafınıza yenilemeler ile ilgili olarak bilgilendirmeler yapmaktayız.

Kesinlikle hayır. Tescil işlemlerini yaptırdığınız marka, ürün ve hizmetleriniz hiçbir şekilde kopyalanıp, çoğaltılamaz. Bu noktada sizlere 10 yıl boyunca marka koruma garantisi vermekteyiz.

Ön talep formu oluşturduktan sonra tarafınıza geri dönüş sağlayarak ön görüşme yapıyor sonrasında tarafınıza evrakları dijital ortamda ileterek ıslak imzalı şekilde tarafımıza göndermenizi istiyoruz. Bu süreç başvurunuzdan sonra en geç 48 saat içerisinde tamamlanmış oluyor.

Elbette. Marka başvuru işlemlerinin yanı sıra hizmet sağladığımız diğer ürün ve hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.