Rakiplerinizin Bir Adım Önüne Geçmenin En Etkili Yolu

SEO

Web sitenizin arama motorlarındaki organik sonuçlarda üst sıralarda yer alması için site içi ve site dışı çalışmaların yapılması gerekiyor. Bunun için ilk adım SEO kriterlerine uygun hatasız bir web sitesinden başlıyor.

Arama motorlarının SEO kriterlerine uygun olmayan bir web siteniz varsa hatalarını gidermek ve site performansını artırmak için geç kalmayın. SEO çalışmasına bugün başlayarak rakiplerinizden bir adım öne geçin.

Ücretsiz ön analizinizi hemen yaptırın.

kocaeli-seo-fiyatlari

Site İçi Optimizasyon

Web sitenizindeki arama motoru optimizasyon hatalarından şimdi kurtulun ve google aramalarında zirveye tırmanın.

Hata Düzenlemeleri

Hataları SEO standartlarına uygun bir şekilde düzenliyoruz. Ve genel kontrol sağlıyoruz.

SEO HAKKINDA MERAK EDİLEN SORULAR

SEO hatalarını düzenleyeceğimiz web sitesini detaylı olarak analiz ediyoruz. Analiz sayfa ve link yapılarından, görsellere kadar tüm detayları içeriyor. Sonrasında bu hataların giderilmesi için bir çalışma listesi oluşturup bunu sizinle paylaşıyoruz. Bu listedeki revizeleri yaptıktan sonra da raporlama yapıyoruz.

Optimizasyon hatalarının giderilme süreci tamamen web sitesinin yapısına göre değişiyor. Bu nedenle yapılacak olan analizden sonra net bir süre söyleyebilmek mümkün.

Elbette. Site dışı SEO çalışmalarımız ile birlikte web sitenize backlink imkânı sağlıyor. Aynı zaman da Google sıralamalarında ki mevcut konumunu iyileştirerek rakiplerinin önüne geçmesini sağlıyoruz.

Ayrıca sosyal medya paketlerimiz ile birlikte web sitenizi sosyal medya platformlarında bilinir kılıyor, potansiyel müşterilerinize ulaşıyoruz.

Sosyal medya paketlerimiz için iletişime geçebilirsiniz.

Analiz yapıldıktan sonra düzenlemeleri kendiniz yapabilmeniz için teknik bilgiye sahip olmanız gerekiyor. Şayet yazılım konusunda teknik bilginız varsa bu düzenlemeleri siz de yapabilirsiniz.

SEO çalışmalarında sıra garantisi diye bir durum yoktur. SEO sadece site içinde yapılacak olan revizeleri değil marka bilinirliğiniz için yapılacak olan çalışmaları da içerir. Bu nedenle bu duruma bir bütün olarak bakmakta ve bu şekilde bir strateji oluşturmanızda fayda var.

Yaptığımız işlemleri nasıl yaptığımızı birlikte öğrenmek istiyorsanız bununla alakalı hizmete ek olarak bir eğitim almanız gerekiyor. Bu eğitimi size sağlayabiliyoruz. Fakat altını çimemiz gerekiyor ki bu baştan sona bir SEO eğitimi değildir. Bir web sitesinin SEO hatalarının tespit edilmesini ve düzenlemeleri içerir.

Evet. Başlangıç paketimize ek olarak Full SEO paketi alarak mevcut web siteniz ve sonraki süreçte sahip olacağınız tüm web sitelerinde geçerli olan SEO çalışmalarını, olası hataları, hatalara karşı çözümleri içeren eğitim paketimizi satın alabilir, kendinize bu alanda kaynak oluşturabilirsiniz.

NOT: Full SEO Paketimiz kendini güncelleyen bir altyapıya sahiptir. Bir kere satın almanız durumunda ömür boyu güncelleme, indirimlere ve kampanyalara sahip olacaksınız.