Sosyal medya yönetimi ile tanışın. Hesaplarınızın yönetimi için yeterli tecrübeniz veya zamanınız yok mu?
Biz, sizin için buradayız.

Sosyal Medya

Günümüzün en aktif kullanılan platformu hiç şüphesiz ki sosyal medyadır. Bir çok müşteri veya müşteri adayınız bu sosyal medya platformlarında vakit geçiriyor. Peki siz bir işletme olarak nerdesiniz?

İşletmenizin varlığını arttırmak ve sosyal medyada bilinir olmak markanızın ve potansiyel müşterilerinize ulaşmanız için kilit nokta.

Ürün, hizmet ve daha fazlası için markanız ve işletmenize profesyonel sosyal medya yönetimi hizmeti satın alabilir, varlığınızı iyileştirerek günden güne büyüyen dijital pazarlama ve sosyal medya platformlarında hakimiyet sağlayabilirsiniz.

Sosyal medya platformlarını yönetecek kadar tecrübeye veya zamana sahip değilseniz profesyonel sosyal medya yönetimi hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

sosyal medya yonetimi

Yönettiğimiz Sosyal Medya Kanalları

Sizin için hangi sosyal medya hesaplarınızı yönetmemizi istersiniz?

Sosyal Medya Hesap Yönetimi​

Sosyal medya hesaplarınızı yönetirken neler yapıyoruz ve bu süreç nasıl işliyor, merak ediyor musunuz?

Firmanıza ve Sektörünüze Göre Strateji Belirleme

Bulunduğunuz sektördeki hedef kitlenize göre gerekli analizleri yapmanın yanı sıra rakiplerinizi de analiz ediyor ve bir yol haritası belirliyoruz.

Sosyal Medya Profillerinin Kontrolü

Sosyal medya profilleriniz yoksa sıfırdan açıyor, varsa tüm ayarlamaların doğru olup olmadığını kontrol ediyor ve hataları (varsa) düzeltiyoruz.

Takip, Yönetim ve Yönlendirme

Talebiniz doğrultusunda sosyal medya hesaplarınıza gelen mesaj veya yorumları işletmenizin kurumsal dili ile cevaplıyoruz.

Amaca Yönelik Gönderi Tasarımı

Paylaşılacak olan gönderilerin tasarımlarını kurumsal kimliğinize özel tasarlıyoruz ve - dilerseniz onay işleminden sonra - paylaşıyoruz.

Sosyal Medya Paylaşım Takvimi Planlama

Aylık olarak size özel bir paylaşım takvimi planlıyoruz. Yapılacak olan paylaşımları ve hangi arılıklarla yapılacağına birlikte karar veriyoruz.

Raporlama

Belirlediğimiz aralıklarda sosyal medya hesaplarınızın takipci, gönderi, etkileşim gibi verilerini sizlere raporluyoruz.

Sık Sorulan Sorular

Öncelikle yönetmemizi istediğiniz sosyal medya hesaplarınız üzerinde ki analizlerimiz yapıyoruz eğer yukarıda belirttiğimiz alanlarda hesaplarınız yoksa bunların raporlamasını hazırlıyoruz. Sonrasında mevcutta ki sosyal medya hesapları üzerinde yetkiyi tarafımıza alarak yukarıda maddeler halinde belirttiğimiz profesyonel sosyal medya yönetimine başlıyoruz.

Elbette. Biz sosyal medya hesaplarınız üzerinde çalışmalarımızı sürdürürken sizler de bilgisayarınız, akıllı telefonunuzdan giriş yaparak süreci takip edebilir, sosyal platform hesaplarınız üzerinde etkileşim sağlayabilirsiniz. 

Paylaşımlar çift taraflı devam edilecekse bu süreçte ona göre bir planlama yapılarak devam edilecektir.

Profesyonel sosyal medya yönetimi programlarımız aylık olarak hesaplanarak tarafınıza o şekilde sunulmaktadır. Sektörünüze göre dönemsel planlamalar da yapılabilmektedir. 

Başlangıçtan itibaren aylık olarak oluşturduğumuz sosyal medya çalışmalarını haftaya bölerek devam ediyoruz.

En katı kurallarımızdan birisi varsa da hiç şüphesiz ki 3. parti ürünler üzerinden sektörünüz, ürün ve hizmetiniz ile alakalı olmayan insanların hesabınızı takip etmesidir. Bu noktada hiçbir şekilde bot takipçi veya 3. parti ürünler kullanmıyor, hesabınızın güvenliğini koruduğumuz gibi kurumsal kimliğini zedelemiyoruz.

Elbette. Sosyal medya hesaplarınızı kendiniz yönetebilir, fakat bu konuda ki bilgilerinizi tazelemek eksik kaldığınız noktaları tamamlamak isteyebilirsiniz. Bu noktada bizlerden sosyal medya danışmanlık veya eğitim satın alabilir, sosyal medya hesaplarınızı profesyonel şekilde kullanabilirsiniz.

Danışmanlık ve Eğitim için lütfen İLETİŞİM sayfamızı ziyaret edin.

Kesinlikle. Profesyonel sosyal medya hesap yönetimimizin yanı sıra web sitemiz üzerinde bulunan sağladığımız hizmetlerin her birini satın alabilir, kendinize veya markanıza fayda sağlayabilirsiniz.