Sponsorlu reklamlar ile birlikte markanız, ürün ve hizmetlerinizi potansiyel müşterinize ulaştırıp bugün kazanmaya başlayın.

Sponsorlu Reklamlar

Marka, ürün ve hizmetleriniz ile potansiyel müşterilerinizi buluşturabileceğiniz en kolay yöntemlerden birisi de hiç şüphesiz ki sponsorlu reklamlardır. 

Sponsorlu reklamları oluştururken optimizasyon çalışması profesyonel şekilde oluşturulmalı, nokta atışı çalışma sağlanmalıdır.

Sponsorlu reklamlar ile yıllık marka ve ürünlere geri dönüş oranı %45’tir. Bu oran içerisinde sizin markanız, ürün ve hizmetiniz tam olarak nerede? 

Bugün potansiyel müşterinize ulaşmak ve hedef kitlenizi büyütmek için hemen bizi arayın.

kocaeli-web-tasarim-seo-uzmani
Sponsorlu Reklamları Yönettiğimiz Kanallar

Sponsorlu Reklam Yönetim Süreci

Sosyal Medya Hesaplarının Kontrolü

Sponsorlu reklam çalışması yapacağımız hesabınızın öncelikli olarak genel durumunu değerlendiriyor, eksikleri gideriyoruz.

Hedef Kitle Analizi Yapma

Çalışmaya başlamadan ve reklamları oluşturmadan önce hedef kitle analizi yaparak durum değerlendirmesi yapıyoruz.

Bütçe Belirlenmesi ve Oluşum

Çok para vermek çok insana ulaşmak değildir. Optimizasyon ayarlarımızı dengeliyor, fayda göreceğimiz bütçeler belirliyoruz.

Kurumsal Kimlikteki Eksikleri Belirleme

Görsel tasarımınız da sponsorlu reklamlarınız kadar etkilidir. Bu yüzden kurumsal kimliğinizde ki eksiklikleri tamamlıyoruz.

Aktif Kullanılan Mecraların Belirlenmesi

Ürün ve hizmetleriniz en çok hangi platformlarda ilgi görüyor bunları değerlendiriyor, reklam ağırlığımızı ona göre belirliyoruz.

Reklam Bitişi ve Raporlama

Tüm süreçleri sorunsuz şekilde tamamlayarak reklamlarınızı bitiriyor ve sizlere anlaşılır bir şekilde raporlamanızı yapıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Elbette. Ürün ve hizmetlerinize yapacağınız her türlü yatırımın faydasını göreceksinizdir. Buna sosyal medya reklamlarını dahil edebiliriz.

Elbette. Sponsorlu reklamların oluşumunun yanı sıra sosyal medya yönetim hizmetimiz ile birlikte hesaplarınızı profesyonel şekilde yönetiyor, planlama çalışmalarını hazırlıyoruz.

Elbette. Sosyal medya üzerinde oluşturacağımız sponsorlu reklamlarınız ile birlikte nokta atışı hedef kitlenize ulaşmanız için tüm altyapı çalışmasını sizler adına sağlayacak ve markanıza en iyi faydayı sağlayacağız.

Yeni olan herşey için çalışma yapılması mümkündür. İnsanların bilmediği ve tanımadığı şeyleri onlar bulmadan bizlerin göstermesi olumlu bir davranıştır. Potansiyel olarak değer görecektir.

Bunun cevabını verebilmek zor. Mevcut ürün ve hizmetlerinize bağlı olarak pek çok farklı platformda potansiyel müşteriniz olabilir, bunun araştırılması yapılmadan net bir cevap vermek kesinlikle yanlış olacaktır.

Elbette. Reklamlarınızı oluşturduktan ve tamamladıktan sonra raporlama işlemlerini hallederek sizlere sunuyor ve detaylı şekilde açıklamalarını yapıyoruz.

Tabiki. Sponsorlu reklamlara ek olarak web sitemizde yer alan diğer ürün ve hizmetlerimizin tamamından yararlanabilirsiniz.

Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.