Markanız, ürünleriniz ve web siteniz için hemen ücretsiz teklif formumuzu doldurabilir bugün benzersiz fiyatlar ile çalışmaya başlayabilirsiniz

man with laptop

Hata: İletişim formu bulunamadı.

Sıkça Sorulan Sorular

Teklif almadan önce bu kısımdaki soruları inceleyebilir, kafanızdaki sorulara cevap bulabilirsiniz. Dilerseniz sorularınız için iletişim numaramız ve canlı destek hattımızı kullanabilirsiniz.

Yukarıda bulunan teklif formumuzu doldurarak tarafımıza iletmeniz halinde hızlı şekilde inceleyerek değerlendirme sürecine alacağız. Bu süreçte form üzerinde belirlediğiniz müsaitlik durumuna bağlı olarak sizlere geri dönüş sağlayacağız. 

Yararlanmak istediğiniz hizmet hakkında detaylı bilgi ilgili sayfasında paylaşılmaktadır. Bu sizin için yeterli gelmedi veya aklınıza takılan sorular oldu ise canlı destek hattımızdan dilerseniz iletişim numaralarımız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Elbette. Faaliyette bulunduğumuz her hizmet ve her müşterimiz için sözleşme üzerinde iki taraf içinde şartları garanti altına alarak güvence sağlıyoruz. Bu süreçte yapılan tüm işlemler, faydalar sözleşme ile resmileştirilmektedir.

Bölgemizin dışında ki firmalarımız için sözleşmelerimiz dijital ortamda iletilmekte, ıslak imzalı olarak tarafımıza kargolanmaktadır.

Kesinlikle hayır. Uzakta olmanız sizlere sağlayacağımız faydanın önüne bir engel değildir, yine de ofisimiz sizler için her zaman açık olacaktır. Siz bizlere gelemezseniz de teknolojinin nimetlerinden yararlanarak biz sizlere gelebiliriz. 

Elbette. Mevcut çalışmanıza ek olarak farklı hizmetlerimizden de yararlanabilir, çalışmanıza dahil ederek devam ettirebilirsiniz.

Proje ortalama bütçesi sizin almak istediğiniz hizmete karşılık kafanızda belirlediğiniz ortalama rakamı temsil etmektedir. Bizler hiçbir müşterimizin emeğinin karşılıksız kalmasını, heveslerinin kırılmasını istemeyiz. Bundan dolayı şeffaf olarak karşılıklı durum değerlendirmesini yapıyoruz.

Teklif formunuzda belirttiğiniz müsaitlik durumuna göre tarafımızdan gelen aramalar 0542 771 16 33 veya 0262 606 08 28 nolu telefonlar üzerinden yapılacaktır. İki numara dışında farklı numaradan hiçbir şekilde arama veya geri dönüş sağlanmayacak olup, farklı numaramız da bulunmamaktadır.

Elbette. Özellikle bölgemizin dışında olan müşterilerimiz için haftalık olarak müsaitlik durumuna göre konferans organize ediyor ve süreci değerlendirerek gelecek haftalar için fikir alışverişinde bulunuyoruz. 

Bu almak istediğiniz hizmete bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Buna net karar verebilmemiz için öncelikli olarak hangi hizmetimizden yararlanacağınızı bilmemiz gerekmektedir.

Bu yüzden yukarıda bulunan formu eksiksiz olarak doldurmanız sizlere daha iyi fayda sağlayabilmemiz için oldukça önemlidir.