Web Site ziyaretçilerinin %87'si ilk 3 saniye de açılmayan sayfaları terk ediyor.

Web Site Optimizasyon

Geç açılan web sitesi yüzünden potansiyel müşterilerinizin %87’sini kaybettiğinizi biliyor muydunuz? 

Kullanıcılar ziyaret edeceği web sitelerin de hızlı açılan sayfalar ve hızlı bir site içi gezintisi tercih etmektedir. Bunu sağlamayan web siteler genel olarak potansiyel müşteri kaybetmektedir.

Sizler de web site optimizasyon ayarlarınızı bugünden yaptırıp roket hızında bir web sitesine sahip olarak kullanıcılarınıza unutulmaz bir hız deneyimi sunun.

Web site optimizasyon çalışması sayesinde google sıralamasında da olumlu artış gözlemlenmektedir.

wordpress-web-site-optimizasyonu

Web Site Optimizasyon

Sizler de roket hızında açılan bir web sitesine sahip olarak kullanıcı deneyiminizi %100’e çıkartabilir, satışlarınızı arttırabilirsiniz.

Ziyaretçi Sayınızı Arttırın

Web site optimizasyon ayarlamaları ve çalışması sonrasında gözle görülür ziyaretçi artışı sağlama.

Google Sıralamanızı Yükseltin

Optimizasyon sonrasında web sitenizde ki ziyaretçi artışına bağlı olarak google sıralamalarında iyileşme.

Sektörel Rakiplerinizi Arkada Bırakın

İçerikleriniz ve web sitenizin indekslenme süresinde hızlanma ve sektörel rakiplerinizden sıyrılarak farkındalık yaratma.

Anahtar Kelimeler İçin Sonuç Alın

Hızlı indeksleme ve doğru içerikler sayesinde anahtar kelimelerinizde iyi sonuç alma.

Sıkça Sorulan Sorular

İster e-ticaret siteniz olsun, ister kurumsal. Her web sitesinin genel olarak tasarımsal süreç sonrasında optimizasyon ayarlamasına ihtiyacı vardır.

Bu genel olarak her web sitesinin başına gelebilecek bir durum. Bu durumu tetikleyen pek çok farklı etken mevcuttur. Raporlama işlemi yapılarak daha net sonuca ulaşılabilir.

Bir üst soruda verdiğimiz cevap gibi. Bu olası bir durumdur, her web sitesi ilk açılış ile sonraki süreçler de aynı hıza sahip olamayabilirler. Bunun için dönem dönem bakımları yapılması gerekmektedir.

Bu web siteniz üzerinde yapılacak çalışmaya göre değişkenlik göstermektedir. Genel olarak optimizasyon işlemleri 4-6 saat arasında tamamlanarak 24 saat gözlem altında tutulmaktadır.

Elbette. Google tarafından değerlendirmelerde en önemli kriter hızlı açılan web sayfalarıdır. Bu noktada google tarafından sevilen bir web sitenizin olması sıralama için önemlidir.

Elbette. Çalışma öncesi ve sonrası raporları tarafınıza teslim etmekteyiz. Çalışma sonrasında ki hız skorlarının yanı sıra kullanım rahatlığını sizler de fark edeceksiniz.

Bu sorunun cevabı tamamen size bağlı bir durumdur. Genel olarak web sitelerinin her 3 ayda bir genel bakım yapılması gerekmektedir. Fakat bu sürenin uzayıp, kısalması tamamen sizin kendi tercihinize kalmış bir durumdur.

Elbette web site optimizasyon hizmetimizin yanı sıra diğer ürün ve hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için iletişim numaramız veya iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.