Günümüzde hemen hemen tüm işletmelerin bir web sitesine ihtiyacı vardır. Hele ki içerisinde bulunduğumuz virüs durumunu göz önünde bulundurduğumuz da İnternet sitesi ve eticaret sitesi bir firmanın olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. Hal böyle olunca, günden güne büyüyen dijital pazarlama ve dijital pazarda firmalarda kendine yer edinmeye çalışmakta ve mevcut varlıklarını iyileştirmeye çalışmaktadır.

Bugün web tasarım paketleri nedir, ne gibi hizmetler sağlanır veya sağlanması gerekir gibi sorulara cevap vermiş olacağız.

web tasarım paketleri
web tasarim fiyatlari

Web Tasarım Paketleri Nedir? Neleri Kapsar?

Web tasarım paketleri genel olarak bir firmanın ihtiyacı olan tüm ürün ve hizmetleri içerisinde barındırması gerekmektedir. Genel olarak web site tasarımları yapılırken firmanın ihtiyaçlarına yönelik olarak yol haritası oluşturulmalı ve bu yol haritasına bağlı olarak tasarım sürecine geçilmelidir.

Genel olarak bir web site tasarımını yapmadan önce ilk görüşme çok önemlidir. Bu durumda site tasarımı yapacak firma veya site tasarımı yaptıracak kişi veya kurum karşılıklı olarak niyetlerini tam olarak belirtmeli, notlar bu doğrultuda alınarak toplanmalıdır.

Eğer tam olarak hazırlanamamış bir toplantı dosyası ile yola çıkılırsa sonrasında dönüp dönüp aynı konuların üzerinde hesap kitap yapmak durumunda kalınmaktadır.

Kocaeli web tasarım alanında faaliyet gösteren bizler dahil pek çok firmanın da uyguladığı yöntem ve izlediği yollardan birisi de budur. Genel olarak müşterilerin ve markaların ihtiyaçları belirlenerek yol haritası oluşturulmakta ve bu yol haritasına bağlı olarak süreç devam edilmektedir.

Genel olarak web sitelerinde olmazsa olmaz bazı sayfalar ve bildirimler vardır. Bunlarda özellikle altı çizilerek ajans tarafından markaya aktarılmalıdır.

2020 yılı itibari ile web sitelerinin hayatına zorunlu olarak giren ve zorunlu hale getirilen KVKK da bunlardan birisidir. Kişisel verileri koruma kanunu kapsamındaa web sitenizde bu konuda kişilerin verilerini tuttuğunuzu ve bunları net şekilde koruyacağınızı belirtmekle yükümlü duruma gelmiş bulunmaktadır.

Bu gibi ince bilgileri ve yapılması zorunlu olan durumları bağlı olduğunuz ajansın sizlere net şekilde aktarması gerekmektedir.

Bir diğer konu firmanıza, markanıza ve hizmetlerinize bağlı olarak sizleri doğrudan tanımlayacak ve pazarlayacak sayfaların oluşturulması da oldukça önemlidir. Genel olarak ürün ve hizmetler ulu orta saçılmış vaziyette sunulmakta ve kullanıcılara fayda sağlanmaya çalışmaktadır. Bu oldukça yanlıştır, özellikle Google’ın son güncellemelerin de özellikle belirttiği, kullanıcı deneyimi ve yalınlık ilkesi burada devreye girmektedir.

Artık rengarenk yanar dönerli diye tabir ettiğimiz siteler çok eskide kaldı. Bundan dolayı artık web sitelerimiz müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik olarak tek bir amaca hizmet etmesi gerekmektedir. Ne kadar karmaşık bir web siteniz olursa müşterilerinizin veya ziyaretçilerinizin sonuca ulaşması da o kadar zor olacaktır.

kocaeli web tasarım
kocaeli web tasarım

Tasarım Paketleri Ne Kadardır? Kocaeli Web Tasarım Fiyatları Nelerdir?

Kocaeli web tasarım fiyatları her sene ve her işe bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Genel olarak bunu Kocaeli bölgesine endekslemeden de söylemek mümkündür. Çünkü başlatılacak projenin büyüklüğü, hedeflenen nokta ve markanın talepleri doğrultusunda fiyat her zaman değişkenlik gösterebilmektedir. Bu noktada her ne kadar belli başlı fiyatlar konuşulsa da bu her zaman değişkenlik göstermektedir.

Fiyatların değişkenlik göstermesinin en önemli konularından birisi de web tasarım paketleri her ne kadar basite indirgense de aslında basit olmayan yapılar üzerinde kurulmasıdır. Yani yapılan hizmet zorlu, uğraş ve sürekli güncellik gerektirdiğinden dolayı bir firmanın beklentilerini karşılamaya yönelik yapılan çalışmaların tamamın da bir emek ve bu emeğin maddi bir karşılığı vardır.

Bu yüzden web tasarım paketleri genel olarak belli bir fiyatlandırma ile sabitlenmemiştir. Bu noktada ne yazık ki ülkemizin içinde yer alan fırsatçıları da hesaba kattığımız da düşük miktarlara çalıştırılan insan bulmak mümkündür. Fakat bizler kocaeli web tasarım ekibi olarak çok kez şahit olduğumuz konulardan birisi de hiç şüphesiz ki ” X bir fiyata web sitesi yaptırdık ama ne istediğimiz gibi oldu, nede sonrasında muhattap bulabildik.” Ne yazık ki Türkiyenin dijital pazarlamada ki kanayan yarası da budur. İstenilen şeyler hiçbir zaman yerine getirilmez. O yüzden kaliteli hizmet her zaman için kurumsal ajanslar ile birlikte yapılmalı web tasarım paketleri sözleşme dahilinde kurumsal firmalara teslim edilerek yapılmalıdır.

Diğer türlü satın alacağınız web tasarım paketleri sizlere hizmet ve kolaylık yerine uzun vadede sürekli olarak itibar kaybı ve problem olarak geri dönecektir. Bu gibi durumları göz önünde bulundurduğumuz zaman başta bizler kocaeli web tasarım ekibi olarak hiçbir zaman sabit fiyatların arkasına sığınmayarak projeye uygun olarak özel bir fiyatlandırma sunmaktayız. Ve işini doğru yapan müşteriyi standart paket olarak değil hizmet sağlayacak bir nokta olarak gören tüm ajansların da uyguladığı ve izlediği yol budur.

web tasarım paketleri fiyatları
web tasarım paketleri fiyatları

Web Tasarım Paketleri Ne Kadar Etkili?

Bu konu oldukça değişkenlik göstermektedir. Her ne kadar etkili çalışma uygulanmış olsa da süreklilik olmadığı sürece web tasarım paketleri her zaman için etkisini kaybetmeye mahkumdur. SEO yani türkçe karşılığı olarak Arama Motoru Optimizasyonu çalışmaları web sitelerinin bel kemiğidir. Özellikle bizler de eticaret sitesi paketlerimizde bu alternatif çalışmayı muhakkak uygulamakta ve önermekteyiz.

Bir web tasarım paketi satın alarak web sitesi inşa etmek basittir. Fakat bir araziyi satın alarak toprağı işlemek ve o toprağın üzerinde yetişen meyveleri hasat etmek bir binayı dikmekten daha değerli ve özeldir. SEO dediğimiz terim ise tam olarak web sitelerinde bu işe yaramaktadır.

Bir toprağınızın olduğunu ve bu toprağı SEO yardımı ile işlediğinizi ve bir binanız yerine o toprak üzerinde yer alan her metre kareye binlerce bina dikmeniz anlamına gelmektedir.

Bu noktada kocaeli web tasarım alanında faaliyet gösteren firmaların başında yer almamızın yanı sıra aynı zaman da sunduğumuz hizmetlerde muhakkak SEO paketlerini de sunmakta ve müşterimizin web tasarım paketlerini daha etkili hale getirmekteyiz. Bu noktada süreklilik ve süreç oldukça önemlidir.

kocaeli web tasarım fiyatları
kocaeli web tasarım fiyatları

Kocaeli Web Tasarım Ajansları

Kocaeli web tasarım alanında faaliyet gösteren firmamız başta olmak üzere Kocaeli bölgesinin pek çok noktasında ajans görevi gören veya fason olarak bu hizmeti sağlayan işletmeler mevcuttur. Her ne kadar ülkemizde elma ile armut karıştırılıyor olsa da bu noktada insanlarımız ve işletme sahiplerimiz ne yazık ki geri çekilmemektedir. Bunu bir örnek ile açıklamak gerekirse her zaman her yerde görebileceğiniz bilgisayar tamircilerinin de web tasarım paketleri sağladığı ve müşteriler edindiğidir. Bu noktada hiçbir işletmeyi suçlamak olmaz fakat hiçbir zaman bir işi bilmeden yapıyoruz demekte doğru değildir.

Kocaeli web tasarım alanında faaliyet gösteren firmamız başta olmak üzere bu alandaa ne kadar fazla emek verilmesi gerektiğini bilen bizim gibi farklı firmalar ve ajanslarda mevcuttur. Bu yüzden kaliteli hizmet yazımızın içerisinde de belirttiğimiz gibi oldukça önemlidir. Kaliteli hizmet sağlanmadığı sürece bir markanın doğması, mevcut markanın da iyileştirilmesi oldukça güçtür.

Kocaeli Web Tasarım Bi Adam Medya

Kocaeli web tasarım alanında faaliyet gösteren firmamız Bi Adam Medya olarak bizler her zaman için Kocaeli web tasarım alanında faaliyet sürdürmüş ve sürmeye de devam etmekteyiz. Günden güne büyüyen dijital pazarlamada ve mevcut hizmetlerimiz ile birlikte Türkiye’nin pek çok noktasına profesyonel olarak danışmanlık ve hizmet sağlamaktayız.

Sizler de web tasarım paketleri ve mevcut markanıza farklı çalışmalar ve iyileştirmeler düşünüyorsanız yazımızın altında bulunan whatsapp bağlantı linkine tıklayabilir, doğrudan bizlerle bağlantı sağlayabilirsiniz.

whatsapp-button

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir