İşinizi Dijitale Taşımanın En Keyifli Yolu!

Web Tasarım konusunda tam hizmet sağlayan yeni nesil bir dijital ajans olarak siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına kulak veriyor, markanızı en iyi yansıtacak kreatif tasarımlar ile birlikte rakiplerinize ile aranıza mesafe eklemenize kolayldık sağlıyoruz.

Kocaeli Web Tasarım alanında kendini kanıtlamış uzman ekibimiz, disiplinli çalışmamız sayesinde sayısız projeye imza atmış ekibimiz ile birlikte bugün sizin için hazırız.

Yönetilebilir ve dinamik arayüzü sayesinde kendi işlemlerinizi de çok kısa süre içerisinde tamamlayabilecek, yenilikleri ve değişiklikleri anlık olarak web sitenize uygulayabileceksiniz.

Ayrıca gelişmiş altyapısı ile birlikte SEO kurallarına uygun olarak hazırlanmış olup, Google algoritması dikkate alınarak oluşturulmaktadır. 

Google web sitenizi çok sevecek.

kocaeli-web-tasarim

Web Tasarım Özellikleri

Kullanıcı Odaklı Tasarım

Sitenizin tasarım aşamasında tüm süreç kullanıcı deneyimi göz önünde bulundurularak yürütülmektedir. Ziyaretçilerinizin deneyimi bizim için önemli.

Mobil (Responsive) Uyum

Web sitelerinin mobil uyumlu olması artık bir tercih değil gereklilik. Web tasarım projelerimizle tüm mobil cihazlara uyumlu web siteleri sunuyoruz.

SEO Uyumlu Altyapı

Web sitenizin yazılım açısından da SEO kriterlerine uyması rekabet için oldukça önemli. SEO uygulamalarımız hakkında bizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hız Optimizasyonu

Web kullanıcılarının %74'ünün 3 saniyeden fazla sürede açılan web sitelerini terk ettiğini biliyor muydunuz? Web siteniz yavaşsa hızlı olmak için geç kalmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Türkiye ve Dünya’nın en aktif kullanılan alt yapısı olan WordPress ile çalışmaktayız. WordPress tercih etmemizin en büyük sebeplerinden birisi, tarafımızca yönetilen projeler ve web site tasarım süreçlerinin sonrasında SEO hizmetlerimiz ile projeye destek sunuyor olmamızdır. WordPress %100 Google algoritmasını desteklemesinden dolayı SEO çalışmalarınızda başarı oranını doğrudan etkilemekte ve arttırmaktadır.

Talepte bulunduğunuz web sitenize başlangıçta oluşturulacak sayfalara ek olarak dilediğiniz kadar sayfa ekleyebilir, dilerseniz bu taleplerinizi bizlere iletebilir ücretsiz şekilde tamamlatabilirsiniz.

Oluşturduğumuz profesyonel web siteleri seo kurallarına uygun olarak hazırlanmaktadır. Talep ettiğiniz web sitelerinize başlangıç seo paketi uygulanmaktadır. Sonra ki süreçte devamlılık opsiyoneldir.

Tabiki. Oluşturacağımız web siteniz üzerinden tüm ürün ve hizmetlerinizi potansiyel müşterilerinize sunabilir, aktif olarak hizmet ve satış sağlayabilirsiniz.

Evet. Oluşturduğumuz tüm web sitelerine bağlı olarak kurumsal kimliklerini yansıtacak sosyal medya hesaplarını oluşturuyor ve web sitelerine entegre ediyoruz.

Web sitenizin dışında tüm hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Bunun için bize İLETİŞİM formumuz üzerinden dilerseniz telefon numaralarımızdan ulaşabilir, talepte bulunabilirsiniz.