Profesyonel Fotoğraf Video çekimi ile birlikte satışlarınızı %60 oranında
arttıracağınızı biliyor muydunuz?

Fotoğraf  & Video Çekimi

Profesyonel fotoğraf ve video çekimi her ne kadar ürün ve hizmetlerinizi sunmanız için gerekli olsa da kurumsal kimliğinizi yansıtmanız açısından da bir o kadar önemlidir.

Kişiler bir marka, ürün ve hizmetten faydalanmak için etkileşime geçtiğinde öncelikli olarak görsel tasarım, fotoğraf ve video ön izlemelerine dikkat etmektedirler.

Bu noktada markanız, ürün ve hizmetlerinize sağlayacağınız en doğru fayda profesyonel fotoğraf ve video çekimi ile birlikte potansiyel kitlenize ulaşmak olacaktır. 

Profesyonel çekim ve video hizmeti için bizi hemen arayın.

kocaeli-fotograf-cekimi-fiyatlari

Fotoğraf & Video Çekimi Faydaları

Sektörel Araştırma

Sektörünüze ait önceki çalışmaları inceliyor, geri bildirimleri topluyor ve yol haritamızı oluşturuyoruz.

Farkındalık Yaratma

Tüm rakiplerinize ek olarak elimizdeki bilgi ve belgeleri derleyerek bir fazlası için farkındalık yaratıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Kocaeli/İzmit’te bulunan ofisimizde ürünlerinizi temiz bir ortamda bol keyifli, eğlenceli şekilde istekleriniz ve araştırmalarımız doğrultusunda çekiyor ve stokluyoruz.

Ürünleriniz çekimlerini yaptırmak için bizlerle iletişim formumuz veya telefon numaramız üzerinden iletişime geçerek detayları iletmeniz gerekmektedir. 

Sonra ki süreçte kargolama işlemlerini tamamlayarak ürünleri tarafımıza sorunsuz şekilde iletebilirsiniz.

Genel olarak çoklu ürün gönderimi yapıldığından dolayı bizler PTT Kargo ile gönderilmesini tercih ediyoruz. Fakat bu noktada kendi anlaşmanız doğrultusunda farklı şekilde gönderim sağlamanız da mümkün.

Ürünlerin tarafınızdan yola çıkarak bize ulaşmasından sonra sayım işlemleri yapılarak karşılıklı teyid alınıyor. Bu süreçten sonra iş programı oluşturularak ürün çekimlerine başlanıyor. Ortalama çekim süremiz 4-6 günü bulabiliyor.

Elbette. Sizlere hazırladığımız fotoğrafların yanı sıra çekim sırasında ki olası aksaklıkları ( Işık kayması, el kayması ) içerek resimleri de dosya halinde teslim ediyoruz.

Çekim aşamasında ki hiçbir fotoğrafı silmiyor, saklamıyoruz.

Elbette. Yerden ve havadan çekimlerimiz ile birlikte işletmenizi ve markanızı destekliyor. Sizleri en iyi yansıtacak video ve fotoğraf içeriklerini oluşturuyoruz.

Elbette. İster Avukat olun, isterseniz Memur. Biz her sektöre, her mesleğe hitap ediyoruz. Bu noktada bizlere iletişim formumuz üzerinde ulaşabilirsiniz.

Tabiki. Profesyonel fotoğraf ve video çekim hizmetimizin yanı sıra diğer ürün ve hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.