Web Sitenizi Güncel Tutmanız Hem Kullanıcılar Hemde Google Tarafından Sevilmektedir

İçerik Yönetimi

İçerik yönetimi ile birlikte web sitenize hakkettiği değeri vererek bugünden çalışmalara başlayabilirsiniz. Web sitelerinin, e-ticaret sitelerinin olmazsa olmazları arasında yer alan içerikler web sitelerinin demirbaşlarıdır.

Bu noktada nasıl fayda sağlanacağı konusunda bilgili olmak aranan özelliktir. Google gözü ile gözlemlemek, analitik düşünmek ve semantik kurallara uygun yazmak içerikten alınacak fayda ile doğru orantılıdır. 

Profesyonel içerik yönetim paketlerimiz ile birlikte bugün çalışmaya başlamak için bize ulaşın.

icerik-uzmani-makale-yazari

İçerik Yönetim Faydaları

Sektörel Araştırma ve Geliştirme

Sektörel araştırmalarımızı çalışma süresince devamlı olarak takip ediyor, her gün farklı bir konuyu derinmesine inceleyerek sürecimizi garanti altına alıyoruz.

Sürekli Güncellenen Web Sitesi

Google algoritmasına ve anahtar kelime yoğunluğuna dikkat ederek oluşturduğumuz içeriklerimiz ile birlikte günlük web site yapısını güncel tutuyoruz.

Rakip Analizi ve İyileştirme

Mevcut konumda ki rakiplerinizi inceleyerek sağladıkları faydaları, çalışmaları, gelişmelerini günden güne rapor tutuyor, kendi yolumuza ışık tutuyoruz.

Sonuç Odaklı İçerik ve Potansiyel Müşteri

Trend konular, sektörünüze uygun anahtar kelimeler ile süreci devam ettiriyor, google algoritmasına uygun olarak potansiyel müşterinize ulaşıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

İçerik oluştururken öncelikli olarak sektörünüzü inceliyor, rakiplerinizi inceliyor ve kendi raporumuzu oluşturuyoruz. Bu raporlama sonrasında nasıl bir yol haritası oluşturacağımıza elimizde ki değerler ışığında karar veriyoruz.

Elbette. Belirlenen çalışmanın dışında günlük ekstra içerik talebinde bulunabilirsiniz.

İçeriklerimiz %100 özgün ve %100 SEO Kriterlerine uygun olarak hazırlanmaktadır. Hazırladığımız içeriklerimiz ile birlikte web sitenizi mevcut konumundan daha iyi bir noktaya taşıyoruz.

Çalışmaya başlamadan önce web sitenizin ve Google sıralamalarınızın raporlaması tarafımızdan yapılmakta ve sizlerle paylaşılmaktadır. Çalışma süresince 15 günlük periyotlarda mevcut konum ve yapılan iyileştirmeler raporlar olarak sizlere sunulmaktadır.

İçerik yönetim paketimizden dilediğiniz web sitesine dilediğiniz kadar satın alabilir, dilerseniz mevcut web sitenize 2 farklı paket uygulaması sağlayabilir, ultra etki yaratabilirsiniz.

Elbette. İçerik yönetim paketimize ek olarak sunduğumuz diğer hizmetlerimizden de yararlanabilir, web sitenize doping etkisi yaratabilirsiniz.