Web tasarım ajansları genel olarak mevcut markaların ve var olan faaliyetlerin sürdürülmesinde ve daha fazla geliştirilmesinde aktif rol oynayan başlıca kaynaklardan birisidir. Mevcut markaların sürekli olarak ajanslara bağlı olmasının en büyük sebeplerini bu makalemizde sizlere maddeler halinde anlatacak, bu konuda neden dışarıdan destek alındığı konusunda sizlere gerekçeleri ile birlikte açıklamalar sunacağız.

Günümüzde hemen hemen her işletmenin bir web sitesi mevcut. Eğer bu noktada kendinizde eksiklik hissediyor ve hala mevcut bir web siteniz yoksa çok geç kaldınız demektir. Bu noktada hızlı hareket ederek ilk önce profesyonel olarak web sitenizi oluşturmanız gerekmektedir.

Mevcut web siteleri her zaman için potansiyel müşterilerimize ulaşmamızı kolaylaştıran kitlesel iletişim araçlarının başında yer almaktadır. Bundan dolayı mevcut web sitelerinde ürün ve hizmetlerimizi çok rahat şekilde sergileyebilir, potansiyel müşterilerimize sunabilir, onlardan geri dönüşler alabiliriz.

Bu yüzden eğer hala bir web siteniz yoksa hızlıca TEKLİF AL sayfamızdan ihtiyaçlarınıza yönelik olarak teklif alabilir, profesyonel web sitenize bugün sahip olabilirsiniz.

izmit-web-tasarım
izmit-web-tasarım

Web Tasarım Ajansları Ne İş Yapar?

Web tasarım ajansları genel olarak firmaların tüm ihtiyaçlarını tek kalemde çözmek için oluşturulmuş kreatif ofislerdir. Bu noktada hizmetler değişkenlik göstermekle birlikte genel olarak yapılan işlerin temelinde ekip çalışması mevcuttur.

İzmit web tasarım alanında faaliyet gösteren bir firma veya kocaeli web tasarım alanında faaliyet gösteren bir firma da ortak benzerlikler gösterebilir aynı hizmetleri sunabilirler. Bu noktada müşterinin veya markanın seçici davranmasını tetikleyen belli başlı kurallar vardır.

Öncelikli olarak web tasarım ajansları genel olarak mevcut adreslerinin yanı sıra freelance çalışma yöntemi ile de hizmet vermektedir. Bu noktada karşınızda her zaman muhattap bulamamanız oldukça mümkün.

Her zaman için ticaretinizi mevcut ve sabit adresleri, ofisleri bulunan firmalar ile yapmanız sizlerin uzun vadede yararınıza olacaktır. Bu noktada bizlere de özellikle kocaeli web tasarım alanında hizmet almış ama memnun kalmamış pek çok müşteri gelmektedir.

Bu ne yazık ki pek çok markayı zedelemekle birlikte birçok projeyi de başlamadan bitirmeye veya bitmesine neden olmaktadır. Bu yüzden genel olarak yapacağınız her ticaretiniz de mevcut bir ofis ve sabit bir adresi olan firmaları tercih etmenizde yarar.

web-tasarım-ajansları
web-tasarım-ajansları

Web Tasarım Ajanslarının Başlıca Sağladığı Hizmetler Nelerdir?

Web tasarım ajansları başlıca bir firmanın yukarıda da bahsettiğimiz gibi tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Bu noktada yine firmadan firmaya farklılık gösterse de genel olarak mevcut ürün ve hizmetlerini şu şekilde sıralayabiliriz;

E-Ticaret Sitesi: Mevcut bir firmanın veya yeni kurulacak bir markanın veya dijital pazarlamada kendine daha fazla potansiyel müşteri bulacak her türlü ürün ve hizmet için sağlanan hizmetlerden birisidir. Firmanın temel ihtiyaçlarına ek olarak dijital pazarlamanın temel kural ve ilkelerine bağlı kalarak oluşturulan web siteleridir.

Kurumsal Web Tasarım: Kurumsal web tasarım ise bir markanın veya firmanın mevcut işletmesine ait olarak özel tasarlanmış ve kodlanmış tamamen yalın ve kullanıcı odaklı firmanın temel bilgilerinin yanı sıra sağladığı fayda ve mevcut faaliyetlerini anlatan web sitelerdir.

SEO – Arama Motoru Optimizasyonu: SEO ise genel olarak her firmanın veya her yeni doğan markanın temel ihtiyaçlarından birisidir. Bir web sitesini inşa etmek sadece başlangıçtır. Onu potansiyel kitlenize ulaştırmanız için internette ki varlığını iyileştirmeniz ve daha fazla hedef noktası oluşturmanız ve hedef noktalarına yönelik olarak günlük faaliyetler göstermeniz gerekmektedir. Bu noktada genel olarak yapılan hizmetlerin tamamını SEO başlığı altında toplanmaktadır.

Sosyal Medya Yönetimi: Genel olarak tüm ajansların mevcut hizmetlerinde yer alan bir diğer çalışma da hiç şüphesiz ki sosyal medya çalışmalarıdır. Sosyal medya çalışmaları her ne kadar basit bir işlem gibi gözükse de olabildiğine teknik ve dikkat gerektiren hizmetlerdir. Bu noktada ajansın ne kadar başarılı olduğu ise geçmiş referanslarından gözlemlenebilmektedir. Bu noktada iletişime geçeceğiniz web tasarım ajansları için mevcut instagram sayfalarını incelemeniz fikir edinmenize yardımcı olacaktır.

Grafik Tasarım Hizmeti: Bu noktada genel olarak her firmaya göre değişkenlik göstermektedir. Bazı web tasarım ajansları bu gibi hizmetleri dışarıdan alırken, bazı ajanslar ise mevcut personelleri ile birlikte bu hizmeti sağlamaktadır. Bizler de kocaeli web tasarım ajansı olarak bu noktada mevcut ekibimiz ile hareket ederek fayda sağlamaktayız.

Baskı ve Promosyon Hizmeti: Buda firmadan firmaya değişkenlik gösteren bir farklı hizmet türüdür. Bu noktada firmanın kendi mevcut imkanı dahilinde müşterilerine ve markalara hizmet sağlarken bazı web tasarım ajansları bu noktada hiçbir şekilde hizmet sağlamamaktadır. Bu tamamen web tasarım ajansının kendi mevcut ekipmanlarına ve imkanlarına bağlı olarak değişmektedir.

Diğer Hizmetler: Diğer hizmetler kategorisi altına reklam optimizasyonları, kampanya çalışmaları, ürün geliştirme ve potansiyel müşteriye yönelik stratejileri gibi pek çok başlığı eklemek mümkündür. Buda genel olarak bütün web tasarım ajanslarının sağladığı hizmetlerin içerisinde yer almaktadır. Ama genel olarak başlıca web tasarım ajanslarının sağladığı hizmetler yukarıda ki başlıklar diyebiliriz.

kocaeli-web-tasarım-firmaları
kocaeli-web-tasarım-firmaları

Web Tasarım Ajansları Fiyatları 2020

Web tasarım ajanslarının genel olarak fiyatları değişkenlik gösterebilmektedir. Yukarıda saydığımız maddeleri göz önünde bulundurduğumuz ve markanın ihtiyaçlarını da hesaba kattığımız da bu fiyatlandırmanın taban veya tavan fiyatı şu aralıkta demek oldukça yanlış ve yanıltıcı olacaktır. Özellikle kocaeli web tasarım alanında faaliyet gösteren firmalar ve bizler de bu noktada firmaların ihtiyaçlarını dinliyor, notlarımızı alıyor, markanın neye ihtiyacı olduğunu net şekilde belirledikten sonra yol haritası ve fiyatlandırma noktasına geçiyoruz.

Bu noktada sabit fiyatlandırma hiçbir zamana hiçbir markaya uyum sağlamamaktadır. Genel olarak bir firmanın standart paketlerdekine ihtiyacı olacağı gibi mevcut satışı yapılan paketlerdeki ürün ve hizmetlere ihtiyacı olmayadabilir? Bu noktada oldukça büyük bir yanlışlık vardır.

Firmalar genel olarak standart paketleri uygun olduğundan dolayı tercih etmektedirler fakat genel olarak o paket içeriğinde ki hizmetlerden kaçını kullandıklarını bilmemektedirler. Bu yüzden hiçbir zaman bir proje hazır paket içerisine sığdırılarak belli bir fiyat belirlenmemelidir. Bu oldukça yanlış bir adım olacaktır firma için. Bu yüzden genel olarak web tasarım ajanslarının mevcut paketlerden ziyade proje bazlı fiyat vermeleri gerekmektedir.

İzmit web tasarım veya kocaeli web tasarım ajansları arasında yer alan Bi Adam Medya olarak bizlerde bu noktada oldukça hassas davranıyor ve firmanın ihtiyaçları dışına çıkmadan temel ve üst düzey ihtiyaçlarını belirliyor ve fiyat politikamızı ona göre revize ederek teklif iletiyoruz.

web-tasarım-ajansı-bi-adam-medya
web-tasarım-ajansı-bi-adam-medya

Kocaeli Web Tasarım Bi Adam Medya Kimdir?

Kocaeli web tasarım alanında faaliyet gösteren Bi Adam Medya yani bizler, pek çok markaya bugüne kadar danışmanlık yapmış ve yapmaya devam etmekteyiz.

Mevcut ürün ve hizmetlerimiz yukarıda belirttiğimiz hizmetlerimiz olmasının yanı sıra markanın ve firmanın ihtiyaçlarına uygun olarak farklı alternatifler üreterek müşterilerimize her zaman sonuç odaklı olarak yaklaşmaktayız.

Bu noktada kocaeli web tasarım alanında her zaman için tercih edilen firmalar arasında olmaktayız ve günden güne büyüyen müşteri kitlemiz sayesinde başta Kocaeli olmak üzere Türkiyenin pek çok noktasına aktif olarak hizmet sağlamaktayız.

Ürün ve Hizmetlere İhtiyacınız mı Var?

Mevcut markanız var veya yeni bir marka oluşturmak istiyor yada firmanız için fayda sağlamak mı istiyorsunuz? Bu noktada sizlere bütün ürün ve hizmetlerimizi sunmaktan mutluluk duyarız. İhtiyacınız olan tüm ürün ve hizmetlerimiz için dilerseniz iletişim sayfamızı kullanabilir, dilerseniz ihtiyacınız olan hizmete yönelik teklif talebinde bulunabilir, dilerseniz WhatsApp iletişim aracımızdan kocaeli web tasarım ofisimiz ile doğrudan iletişime geçebilirsiniz.

whatsapp-button

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir